info [at] ma98.ir 03137866954

نیازمندی ما98

آگهی نامه اینترنتی ما 98

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    البرز کرج
  • آموزش آموزش زبان
  • 461 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
  • ACTFL موسسه ای است که از سال 2005 میلادی روشی را برای یادگیری زبان به افرادی را که زبان مادری شان انگلیسی نیست طراحی کرده تا بتوانند به سرعت به لهجه امریکایی مکالمه نمایند. این روش در سطوح اول متمرکز به تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری و در حین پیاده سازی تکالیف، مهارت های خواندنی و نوشتاری را نیز کاملا تقویت و کنترل می نماید ، لذا این روش در دنیا به مکالمه محور بودن آن شهرت دارد و کسانی که قصد تقویت مکالمه در کوتاهترین زمان ممکن را دارند این روش علمی و بین المللی را انتخاب می نمایند. منابع درسی این روش بر خلاف روشهای دیگر محدود به کتاب نیست و اصطلاحا کتاب محور نبوده بلکه منابع درسی این روش شامل گزیده ای از انواع کتابها ،دایرالمعارف ،ژورنال ،اخبار، فیلم و موسیقی و به صورت چند رسانه ای ارائه می گردد. تلفظ و لهجه این روش کاملا امریکایی می باشد. این روش دارای چارت درسی استاندارد از سطح مبتدی تا پیشرفته میباشد اساتید دوره: اقای دکتر نجفدری (دارای دکترای زبان شناسی و آموزش زبان انگلیسی) متقاضیان می توانند با هماهنگی واحد آوزش موسسه در کارگاههای رایگان به فراگیری و ارزیابی این روش و همچنین در صورت تمایل جهت تعیین سطح اقدام نمایند و در صورت تمایل در دوره های ترمیک این روش ثبت نام خود را انجام دهند. مدت کارگاه : 3 ساعت روز های برگزاری : از شنبه الی جمعه محل برگزاری : کرج – طالقانی شمالی – نبش بلوار ماهان – طبقه فوقانی جامه پوشان – موسسه آموزشی خردمند تهران : میدان انقلاب – نبش خیابان منیری جاوید – ساختمان بهمن – طبقه 7 – واحد 701 – موسسه آرمان سفید تلفن مشاوره و ثبت نام : 09195854177 - 02634419090

ACTFL موسسه ای است که از سال 2005 میلادی روشی را برای یادگیری زبان به افرادی را که زبان مادری شان انگلیسی نیست طراحی کرده تا بتوانند به سرعت  به لهجه امریکایی مکالمه نمایند.

این روش در سطوح اول متمرکز  به تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری و در حین پیاده سازی تکالیف، مهارت های خواندنی و نوشتاری را نیز کاملا تقویت و کنترل می نماید ، لذا این روش در دنیا به           مکالمه محور  بودن آن شهرت دارد و کسانی که قصد تقویت مکالمه در کوتاهترین زمان ممکن را دارند این روش علمی و بین المللی را انتخاب می نمایند.

منابع درسی این روش بر خلاف روشهای دیگر محدود به کتاب نیست و اصطلاحا کتاب محور نبوده بلکه منابع درسی این روش شامل گزیده ای از انواع کتابها ،دایرالمعارف ،ژورنال ،اخبار، فیلم و موسیقی و به صورت چند رسانه ای ارائه می گردد.

تلفظ و لهجه این روش کاملا امریکایی می باشد.

این روش دارای چارت درسی استاندارد از سطح مبتدی تا پیشرفته میباشد

اساتید دوره: اقای دکتر نجفدری (دارای دکترای زبان شناسی و آموزش زبان انگلیسی)

متقاضیان می توانند با هماهنگی واحد آوزش موسسه در کارگاههای رایگان به فراگیری و ارزیابی این روش و همچنین در صورت تمایل جهت تعیین سطح اقدام نمایند و در صورت تمایل در دوره های ترمیک این روش ثبت نام خود را انجام دهند.

مدت کارگاه : 3 ساعت

روز های برگزاری : از شنبه الی جمعه  

محل برگزاری : کرج طالقانی شمالی نبش بلوار ماهان طبقه فوقانی جامه پوشان موسسه آموزشی خردمند

تهران : میدان انقلاب نبش خیابان منیری جاوید ساختمان بهمن طبقه 7 واحد 701 موسسه آرمان سفید

تلفن مشاوره و ثبت نام : 09195854177 - 02634419090